Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

ucime-se-tahat-sanky

Učíme se tahat sáňky

Po dlouhé době konečně napadl sníh a my můžeme pořádně vyzkoušet postroj k tahání, který jsme Corradovi koupili ještě na podzim. Nejdříve jsme tahali "nasucho" pneumatiku, aby se Corrado naučil povel, ale teď nastal čas vyzkoušet to na sněhu. Corrada jsme zapřáhli a on bez problémů tahal sáně s Nikou po zahradě.

Celý článek...
 
jak-spime

Jak spíme

Dnes jsme do hlavního menu doplnili další "záložku" - jak spíme. Naleznete zde fotografie Corrada a jeho polohy, ve kterých spí. Fotky si můžete prohlídnout i kliknutím na tento odkaz.

   

Pozvánka na bonitaci

Právě jsme dostali pozvánku na bonitaci, která se uskuteční 17.-18.3.2007 v Mladé Boleslavi na Krásné louce. O výsledcích bonitace Vás samozřejmě budeme informovat a na stránkách v hlavním menu přibude záložka "bonitace", kde naleznete Corradův bonitační kód společně se slovním posudkem.

   
bouda-pro-corrada

Nová bouda pro Corrada

V tento slavný den jsme Corradovi dali suverénně největší vánoční dárek - obrovskou zateplenou boudu. Musím se pochlubit, že bouda je udělaná vlastnoručně (za cca 3 dny) a kromě zateplení má i odklápěcí střechu. Podle prvních reakcí Corrada to vypadá dobře a pravděpodobně ji bude používat :o). Fotky boudy naleznete zde.

   

RTG vyšetření kloubů

Dnes jsme obdrželi výsledky RTG kloubů loktů a kyčlí s nejlepším možným výsledkem - DKK 0/0, DKL 0/0. Vyšetření i posouzení snímků prováděl MVDr. Snášil.

   

Strana 43 z 44

Navigace: Úvod