Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

jaro 2015 205

Jaro v plném proudu

Konec března a duben jsme si všichni užívali a kluci žili rušným psím společenským životem. Měli jednu návštěvu za druhou, první návštěvnicí byla úžasná pitbullí hyperaktivka Krayta, která si vychutnávala velikost naší zahrady a řádila hlavně s Remíkem, který se jí moc líbil. Fotky z jejich odpoledne jsou zde. Pár dní na to opět dorazila psí rodina - Agátka s Batsíčkem, přibalili sebou na výlet i Chantalku a dorazil i pravidelný návštěník Clark. Hafani měli všichni velkou radost, že se po čase zase vidí a páníčci samozřejmě taky. Ani z této akce nemohou chybět fotky a najdete je v naší fotogalerii.

Celý článek...
 
Rasna 2015 205

Jaro začíná

Máme za sebou další měsíc společného a krásného života, kde Jazzy lítá, žere, mazlí se, prostě žije naplno, tak jak byl zvyklý. A my s ním. I když už skoro nožku nepoužívá, nebrání mu to v tom, aby po zahradě lítal jako tryskomyš, usměrnil Remíčka když si myslí, že se nechová vhodně, miloval návštěvy malého Clarka…S Remíčkem jsou nerozlučná dvojka, ani jeden neřeší co bude a kdy a já se snažím o to samé. Remíčkovi ale společnost kamarádů moc chybí a tak jsme využili pozvání na první letošní berňáckou akci a vyrazili jsme do Řásné, kde jsme se v penzionu Sluníčko sešli už potřetí.

Celý článek...
   
web2 2015

Leden a únor 2015

Leden a únor byl u nás tak nějak jiný, zima se nám úspěšně vyhýbala, sníh jsme měli opravdu jen jeden jediný den. Naštěstí si užíváme veselých návštěv malého Clarka Chřibské zátiší, který po absolvování všech povinných očkováních jezdí co týden k nám na socializaci. Všichni tři kluci jsou v sedmém nebi a užívají si návštěv plnými doušky. Já si udělala výlet do Brna na mezinárodní výstavu psů DUO CACIB a fandila všem krásným psům i kamarádům a po návratu z Brna jsem si ještě užívala krásnou smečku u Baronnellek.  A stále si užíváme naplno našich miláčků, obou, protože nevíme jak dlouho nám to ještě bude dopřáno.

Celý článek...
   
prosinec 2014 205

Podzim a zima 2014

Dlouho jsem zanedbávala informační povinnost zde na stránkách a tak si napravím reputaci alespoň teď, na Nový rok :-) V první řadě bych chtěla popřát všem známým i neznámým, kamarádům, přátelům ale i rodině jen to nej, hlavně zdraví a štěstí, o zbytek se každý postará sám. My loni štěstí neměli, proto oba kluci prodělali infekce způsobené klíšťaty - anaplazmozu a boreliozu a díky absenci štěstí nastala absence zdraví, bohužel u Jazzyho stále bojujeme s důsledky obou těchto infekcí.

Celý článek...
   
zari2014 205

Srpen a září u nás

Díky nemoci kluků asi ani není moc co psát. Kluci museli dodržovat léčebný režim a tak všechny aktivity, i ty psí, probíhali bez nich. Teda až na jednu jedinou - svatbu našich kamarádů, majitelů Jazzyho  dcery Cheron z Labského zátiší. Pár fotek, za které mladomanželům děkuji, najdete zde a my samozřejmě přejeme na společnou cestu životem jen to nej. Zrušili jsme každoroční výcvikový tábor na Slovensku, já se sice účastnila psí dovolené a užívala si alespoň chlupáčů kamarádů, ale myslí jsem byla doma u kluků.

Celý článek...
   

Strana 7 z 44

Navigace: Úvod