Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

vozik 205

Máme vozík!

A sen se stal skutečností. Díky úžasnému kamarádovi a milovníkovi salašníků máme konečně vozík. Kluci budou dělat to, k čemu byli předurčeni - pracovat, tahat a bavit se u toho. A já s nimi. Všichni tři ale musíme zapracovat na kondici, teda hlavně já. Po natrénování tahání s pneumatikou i sáňkami jsme poprvé zapřáhli kluky do vozíku. Jazzy to pojal jako rychlostní závod a musela jsem ho usměrňovat vodítkem, Remíček se tvářil, jako by se s vozíkem za zády narodil a náležitě si to užíval.

Celý článek...
 
kveten 205 2014

Květen 2014

V květnu se o nás toho událo tak moc, že to raději shrnu do jednoho příspěvku. Díky studijnímu vytížení dcery, maturitě a  přijímačkám na vysokou jsme po letech nejeli na klubovou výstavu, ale jednu výstavu jsme si předci jenom dali a to Krajskou výstavu v Mladé Boleslavi dne 8.5. Nastoupili jsme s Jazzym do třídy otevřené, spolu s kamarády Bastíkem a Fríčkem a kluci si u pana Adlta rozdělili známky V i pořadí a Jazzy odcházel s krásnám posudkem a známkou V3. Fotky z výstavy jsou klasicky v naší galerii.

Celý článek...
   
velikonoce2014

Velikonoce 2014 - Chvojnica SK

Tak jako každý rok, tak i letos sme se na Velikonoce sešli s partou kamarádů a jejich chlupáčů na Slovensku, v krásné přírodě uprostřed hor v horském hotelu Magura v Chojnici. Obsadili jsme celý hotel a 4 dny a tři noci jsme obléhali okolí a u místních začali kolovat pověry, že se v horách opět objevili medvědi. Velikonoce si společně užívalo 21 psů, nejmladší účastnice Chillinka byla maskotem Velikonoc a užívala si vše s námi - procházky okolím, výstup na sedlo Obšiar i návštěvu račí farmy, která byla obrovským zážitkem pro nás všechny.

Celý článek...
   
vrhJ Baronnela205

Kontrola Vrhu J Baronnella a další Jazzyho potomci

V neděli 23.3. se ve věku 8 týdnů konala přejímka vrhu J Baronnella. Matkou je Dellores Baronnella a otcem náš Jazzy. Tak jako všech 7 předchozích vrhů Jazzyho jako otce, dopadl i tento nejlépe jak jen mohl a to - všechny štěňátka jsou standardní. Mám z toho obrovskou radost, štěňátka jsou opravdu krásná a nám se povedlo další krásné spojení. Všechny štěňátka - 2 kluci a 3 holky, mají své páníčky, slečna "Lenka" Jackie se přesunula do Záryb, kde bude posilou smečky v CHS Baronnella. Přeji všem jen to nejlepší, krásný, dlouhý a hlavně zdravý život po boku těch nejlepších páníčků.

Celý článek...
   
Rychety 205

Dog show Rychety 22.3.2014


V sobotu 22.3. jsme se s partou kamarádů zůčastnili krásné akce Dog show Rychety, kterou pořádala studentská skupina Happy Tail a byla to akce na podporu útulku v Maršovicích. Výstava byla určena pro psy s PP i bez a pro oříšky. A jelikož jsme útulek opravdu chtěli podpořit co nejvíce, všichni jsme přihlásili i jedince, které normálně na výstavy nejezdí, za nás to byl Remíček. Moc mile mě v kruhu překvapil, nesl se ladně, stál příkladně a na mě vyskočil jen jednou :-D

Celý článek...
   

Strana 9 z 44

Navigace: Úvod