Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

J Baronnella 205

Vrh J Baronnella *26.1.2014

V neděli 26.1.2014 se našemu Jazzymu a krásné fenečce Dellores Baronnella narodilo pět krásných štěňátek. Tři fenečky, které už jsou zamluvené, a dva kluci, kteří vzhledem k vrhu J dostanou příznačné jména - Jazzy a Jasper. Věřím, že štěňátka porostou ve zdraví do krásy a budou mít ty nejlepší páníčky a krásný, dlouhý a hlavně zdravý život po jejich boku. První fotky miminek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. No a aby to nebylo jen o štěňátkách, tak samozřejmě i v lednu jsme si užívali.

Celý článek...
 
Blanik 2013 205

6. ročník Vánočního výšlapu na Blaník

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se místo pečení Štěpánské husy vybrali na Blaník, přesně jak stálo na pozvánce. Sešlo se rekordních 71 pejsků, neznámý počet páníčků a rodinných příslušníků. Jako obvykle, i letos jsme se všichni sešli na parkovišti pod Blaníkem, snažili se udělat společné foto a postupně se vydali směrem k rozhledně. Opět jsme zvolili delší trasu a dle chytrého přístroje jsme ušli celkem skoro 4 kilometry, strávili venku přes 3 hodiny a užili si krásný výlet s kamarády.

Celý článek...
   
12 2013 205

Prosinec 2013

Jak už se pomalu stává zvykem, i letos byl prosinec i Vánoce bez sněhové nadílky a tak i naše aktivity tomu odpovídali. Většinu času jsme trávili na procházkách, nácvikem tahání, vítali jsme návštěvy, mazlili se doma, vyčkávali na Ježíška... Těsně před Vánocemi jsme dostali dvě krásné zprávy - první byla o vásledku RTG dalšího Jazzyho potomka, Alexe z Kozlovského statku, s nejlepším možným výsledkem. Takže zatím je vyhodnoceno šest potomků, pět s kompletnímu nulami a jedna fenečka má výsledky C0. Věřím, že takhle krásně dopadne co nejvíce potomků, mám z toho opravdu velikou radost.

Celý článek...
   
Zviretice 205

Listopad 2013

Listopad pro nás vlastně začal už ve svátečný den 28.10. a to krásným výletem s kamarády Agátkou a Bastíkem na zříceninu Zvířetice. Strávili jsme spolu krásný den, zakončený tradičně dobrým jídlem. Další víkend na to jsme absolvovala sama, bez kluků, pražskou výstavu MVP kde jsem držela palce i Jazzyho dětem - Chicovi z Labského zátiší, který odešel s krásným posudkem a známkou VD a zatím nejmladší Jazzyho dcerunce - Amálce Lisafi, která tady absolvovala svojí úplně první výstavu a moc se jí tam teda nelíbilo. Zato její maminka - Finlandia, i přes absenci kožíšku po štěňátkách, vybojovala ve třídě otevřené krásné třetí místo. Ale možná i Amálka časem objeví kouzlo výstavních kruhů a výstavy si užije.

Celý článek...
   
Rasna 2 205

Řásná podruhé

Po roce a půl jsme se vrátili na místo činu - do krásného penzionu Sluníčko v Řásné. Před rokem jsme slavili v dubnu Vánoce, teď jsme si pro změnu naplánovali Velikonoce. A jelikož člověk míní a život mění, tak se plány maličko upravili a my jsme tímto započali první, doufáme že z mnoha, Memoriál Aishy z Rabyně. Aishinka bohužel prohrála svůj boj s rakovinou pár dní před touto naší, několik měsíců připravovanou akcí. Celou akci jsme na Aishinku mysleli a užili si víkend i za ní.

Celý článek...
   

Strana 10 z 43

Navigace: Úvod