Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

J Barrinnela 5 tydnu

Vrh J Baronnella

Celý únor jsme měla každou neděli jasný program - kontrolu Jazzyho dětiček z vrhu J Baronnella. Poprvé jsem měla možnost vidět miminka ve věku dvou týdnů a pak už každou neděli. Rostou neuvěřitelně, každý týden mě čekalo větší a větší klubko chlupáčků, každou návštěvou mě dostávali víc a víc. Už teď, v pěti týdnech, jsou to osobnosti. Kluci Jazzy a Jasper jsou rošťáci jak se na správné kluky patří, fenečky jim v lumpárnách zdárně sekundují.

Celý článek...
 
TV 205

Továrníkova vila - salaší víkend v Orlických horách 28.2. - 2.3.2014

Máme za sebou další úžasný psí víkend. Poprvé jsme si naplánovali akci v zimě, na sněhu, vybrali místo a v listopadu zarezervovali. Haha, plán to byl hezký, ale příroda nás vypekla a tak místo musherských závodů, na které jsme poctivě trénovali, jsme měli závody v nicnedělání. Ale bylo tam krásně, užili jsme si ne jen klid a pohodu, ale i kopec srandy a samozřejmě dobrého jídla. Pejsků se tentokrát sešlo jenom 9, na nás je to opravdu nezvykle malý počet, ale lidských účastníků bylo 20.

Celý článek...
   
Flicker

Arguš hledá nový domov

V mailu nám přistála prosba od kamarádů z chovatelské stanice z Beskydských kopců : Hledáme nové majitelé pro našeho odchovance z vrhu F - Flickra ( domácky Arguš). ARGUŠ má 2 roky, žije se svou rodinou v Žatci, ale nynější rodinná situace jim nedovolí se už o něho dál starat. Arguš je zvyklý na dětí, na dobré zacházení, je vychovaný, zvyklý na zahradu. Nikdy nestrádal, proto pro něj hledáme seriózní majitele, kteří budou pokračovat v přátelském soužití , na které je zvyklý. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel 723956393, nebo e-mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Více zde: http://zbk.webnode.cz/ 

   
J Baronnella 205

Vrh J Baronnella *26.1.2014

V neděli 26.1.2014 se našemu Jazzymu a krásné fenečce Dellores Baronnella narodilo pět krásných štěňátek. Tři fenečky, které už jsou zamluvené, a dva kluci, kteří vzhledem k vrhu J dostanou příznačné jména - Jazzy a Jasper. Věřím, že štěňátka porostou ve zdraví do krásy a budou mít ty nejlepší páníčky a krásný, dlouhý a hlavně zdravý život po jejich boku. První fotky miminek si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. No a aby to nebylo jen o štěňátkách, tak samozřejmě i v lednu jsme si užívali.

Celý článek...
   
Blanik 2013 205

6. ročník Vánočního výšlapu na Blaník

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se místo pečení Štěpánské husy vybrali na Blaník, přesně jak stálo na pozvánce. Sešlo se rekordních 71 pejsků, neznámý počet páníčků a rodinných příslušníků. Jako obvykle, i letos jsme se všichni sešli na parkovišti pod Blaníkem, snažili se udělat společné foto a postupně se vydali směrem k rozhledně. Opět jsme zvolili delší trasu a dle chytrého přístroje jsme ušli celkem skoro 4 kilometry, strávili venku přes 3 hodiny a užili si krásný výlet s kamarády.

Celý článek...
   

Strana 10 z 44

Navigace: Úvod