Bernský salašnický pes | Bernese Mountain Dog | Berner Sennenhund

Chov Corrado

Bonitace Corrado

V sobotu 17.3.2007 jsme se s Corradem zůčastnili bonitace. Je samozřejmé, že jsme byli trošičku nervózní jak to celé dopadne, ale bylo to úplně v pohodě. Bonitace probíhala v prostorách kynologického klubu Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi.
Byli jsme zařazeni do první skupiny od 8:00 hod. ráno, takže jsme si museli přivstat. Po krátkém slovním úvodu bonitační komise byl Corrado důkladně změřen a později se předvedl v kruhu, kde byl posouzen jeho exteriér, pohyb a povaha (fotky z měření naleznete zde). Kolem desáté jsme měli za sebou všechny prohlídky nutné k určení bonitačního kódu a už jsme jenom čekali na zápis do průkazu původu.
Aktualizováno ( Neděle, 08 Duben 2012 18:17 ) Celý článek...
 

Pozvánka na bonitaci

Právě jsme dostali pozvánku na bonitaci, která se uskuteční 17.-18.3.2007 v Mladé Boleslavi na Krásné louce. O výsledcích bonitace Vás samozřejmě budeme informovat a na stránkách v hlavním menu přibude záložka "bonitace", kde naleznete Corradův bonitační kód společně se slovním posudkem.

Aktualizováno ( Neděle, 08 Duben 2012 18:19 )
 

RTG vyšetření kloubů

Dnes jsme obdrželi výsledky RTG kloubů loktů a kyčlí s nejlepším možným výsledkem - DKK 0/0, DKL 0/0. Vyšetření i posouzení snímků prováděl MVDr. Snášil.

Aktualizováno ( Neděle, 08 Duben 2012 18:19 )
 
Strana 2 z 2
Navigace: Úvod Chov Corrado - in memoriam